SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz sprinter 511cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,949
Motori (kubik) :
511.00
Viti :
2007
ID e produktit :
128846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz
Sprinter
Koffer dupllak 
Viti 2007 
Km 188949
Manuel 
6 shpejtsi 
Me dogan 511cdi 110kw

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »