SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura "Opel Astra"
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '13
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
12886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje t'rregullt , regjistrimi ka deri ne muajin gusht te vitit 2014 !

Mnyra e kontaktimit :

045234881
044552264
Informata rreth publikuesit
Arianit
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »