SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A170
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,500
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
128863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes A-Clas 170 viti 2002 ne gjendje te miir ecomatik-

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Brno, Czech Republic
045/500-196 Viber +377-44/852-416
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »