SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,570,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1988
ID e produktit :
128865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 benzin 1.8 viti prodhimit 1988 motirin ne gjendje te perkryer shume i rujtun osht ne rks regjistrim deri me 06.11.2016 kontaktoni 049575230.
Informata rreth publikuesit
toni
Mitrovicë
049575230
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »