SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes motoçikleten lifan 2014
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
128869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motoqikleten Lifan viti 2014 osht ngjendje tmir shum i ruajtun. Motoqikleta i ka vetem 36.000 te kalume , osht 150 kubik. Per me shum info kontakto...049297991
Informata rreth publikuesit
Arsim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »