SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES GL 350 CDI AMG LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes GL
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
128875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer, 7 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te kaft , ulset me ftofje ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , navigacion GPS TV HD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa ,dyert me magnet ( SOFT CLOSE ) ,
i hapur lart PANORAM , ulset me masazh , bordkompjuter , tempomat ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , radio CD SD USB ,
zerimin Bang & Olufsen AUDIO , abs , esp , airbag , fellne .etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-gl-350-cdi-amg-line 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »