SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw kombi 2.4 dizel
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1994
ID e produktit :
128885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vwolksvagen t4 93 2.4 disel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Kosovo
044987911
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »