SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault espasio
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Lloji :
Renault Espace
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1998
ID e produktit :
128889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault espasio 2.2 disel
Me 7 ulse
Manual
Me klim
Vitit 1989Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Simon
Suharekë
049391796
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »