SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel cors
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags
ID e produktit :
128908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel cors 1.0 12v 2000 e sapo ardhun nga gjermania
nr;viber +37745872987 qmimi fundit 550 ner to mos thirr
Informata rreth publikuesit
Dervisholli
+37745872987
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »