SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW M3 e36/325
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Lloji :
BMW 325
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
128913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW M3 modeli e36/325 2500 kubik, viti i prodhimit 1993, me transmetues automatike me 6 shpejtesi. Si karburant mund te perdoret benzina dhe plini (sistemi LEVATO - ne dizne). Posedon karrika me nxemje, sistem alarmi, drita Xenon, klime aktive, senzore ne fshesat e xhamit, kontroll dinamik te vozitjes (Ekonomik, Sport, Komfort), ESP kontrollen.
Regjistrim deri me 31.12.2016.
Per me shum me kontaktoni ne nr te telit ose ne viber: +37744167032
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
0123456789
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »