SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 535d m5 kit
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '17
Lloji :
BMW 535D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2006
ID e produktit :
128928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 535d 300kuaj fuqi stok , pa qip ose remap, te gjitha serviset e kryera 232.000 km t kalume full ekstra karrika lekure m5 me nxemje , gomat e reja , fellne m5 , branikat oregjinal m5 + auspuh sistem m5 + shtop llamp lled facelift model.
Informata rreth publikuesit
arditdevaja1
Prishtinë
044972170
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »