SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira B 1.9-2008 TDCI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,010
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
128942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira B 1.9 TDCI-2008 Automatik Tiptronik e ardhur Nga Zvicrra kilometrat e sigurta mundeni me kontroll ku te doni Hargjimet e nje veture Normale,Vetur Familjare qe 1 vit ne kosov tani ka regjistrim edhe 1 vit te plot deri 13 korrik 2017 kontakt prej ores 9:00 deri 21:00 +377 44 929 135.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Ferizaj
044/929 135
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »