SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c3
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
128946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen c3. 1.4HDI
Klima AC
Abs. Eps. Radio.
Hidraulik
Gjamat me rrym pasqyret me rrym
Mbyllje
Goma te reja te veres
Shum i rujtun si brenda ashtu dhe jashtPostuar nëpërmjet celularit. 049 879 625
Informata rreth publikuesit
Citroen
Ferizaj
049 879 625
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »