SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel combo
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1998
ID e produktit :
128968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Combo 1.4 benzin gjendije shum mir redjistrim deri prill 2017
Ndrim i mudshem

Tell 044579844
Informata rreth publikuesit
Adel
044579844
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »