SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikap Opel Combo 1.4
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
128974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel combo 1.4 benzin 150.000 km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sejat
Prizren
37744336688
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »