SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 2001
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
128975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2001 1.9 diesel Automatik ,abs ,esp ,klimatronic ,tempomat ,senzorë të shiut ,karrikat gjysmë likur me nxemje,radion me aux ,qip ,cd etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Gjilan
049/ 579 504
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »