SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio viti 2006 dizel 1.5 DCI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:03
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2006
ID e produktit :
128985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Renault Clio viti 2006 dizel 1.5 DCI , posedon :klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronike , gjoma te reja, i ardhur nga Belgjika me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir . per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000


Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00 h
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »