SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 -00
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
129001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wv golf 4 1.9 tdi (di) të kuqe vetura eshte shum e ruajtur si jasht dhe brenda e servisira ne qdo koh te servisit . Vetura posedon klima funksionale , abs,esp,gjoma elektrik pasqyre elektrike bord kompjuter hidraulik fellne goma te reja etj.Postuar nëpërmjet celularit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erblin
Tërrnava
044105275
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »