SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Captiva anna 2013 fullekstra
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2013
ID e produktit :
129008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Chevrolet Captiva anna 2013 ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera me rregull gjendet ne itali pres bleres serjoz.
Nr:045411700
Informata rreth publikuesit
Emir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »