SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megan Scenik 1.9 Urgjent
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
129011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Megan Scenik 1.9 Dizell Gjendjen e ka shum te mir Rigjistrim ka deri ne 11.12.2016.
Centrale
Air Bage.
Pasqyret elektronik
Xhamat elektronik
ABS
KLIM
Goma te reja.
Nuk boj ndrrim.
Pres blers Serioz.
Nr. +37744712638
Informata rreth publikuesit
rap_lany_zh
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »