SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opell vectra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
129013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opell vectren ne gjendje shum tmir me 160 000km me liber servisi 1vit regjistrim 4goma krejtsisht te reja te veres motorr 1.8benzin
Informata rreth publikuesit
Riza
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »