SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio-2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
129025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault clio viti 2005Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Besianë
045 541 393
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »