SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Fiesta Dizel -2005/ 1.4 TDci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
129032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford fiesta Dizel-2005/1.4 TDci i ardhur nga Zvicra ne RKS deri ne 4-4-2017 gjendjen teper te mir.Hargjimet shum te vogla 1.4 Dizel.Gjamat elektronik dhe dritat Bi xenon goma te reja.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Ferizaj
044/929 135
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »