SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4-2005-2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,782
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
129036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 2005-2.0 TDI Regjistrimi i par ne kosov 4-4-2016/4-4-2017 te gjith filterat dhe ulen e ndrrune Rrypin e ndrrun km Te garanturar Ne gjendje shum te Mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushta
Prishtinë
044 929 135
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »