SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
« Shpalljet » Minibus VW Crafter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
129039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Minibus Volsfagen Crafter TDI ( DI-tkuqe )
Tempomat
CD
Çdo Karrike Ka Kaisha Sigurie
Testi Kunder Alkolit ( Nuk Mund Te Ndizet Me Alkol )
ABS
ASR

Gjithashty Bëjm Edhe Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VDL Bova , Scania ) .

📲 049-504-401
📱 044-504-401
Informata rreth publikuesit
Albi
Mitrovicë
0038649504700
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »