SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz A Class - (RKS deri Prill 2017)
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
129040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES A170 CDI 70KW 95PS (Avangarde)

MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR )

REGJISTRUAR NE TABELA RKS DERI PRILL/2017

VLEN TE CEKET NUK OSHT KREDI AS HIPOTEK

I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT

VITI I PRODHIMIT 02.10.2001

EXTRA POSEDON
KLIMA FUNKSIONALE
DRITA MJEGULLE
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK ME RADIO DHE CD
GOMA SHUM TE MIRA M+S
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
4 GOMA TE REJA TE DIMRIT EXTRA

VIBER +386 49 175 183 Nysreti

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTO
Informata rreth publikuesit
Nysret
Therandë
0038649175183
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »