SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Vectra 2.2 DTI
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,200
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
129068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra C 2.2 DTI 2002 Automatik Klim ,ABS, ESP Fellne 16 Motorrin ECOtecNr i telefonit 044359377 Mund te kontaktoni edhe Viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Podujevë
044359377
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »