SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2 1.6
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
129070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2 1.6 Dizel Automatik Viti Prodhimit 86 5Dyrsh

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Podujevë
044359377
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »