SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes benz 1979 - 200D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1979
ID e produktit :
129078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes-benze 1979 -200D ne gjendje te rregull.Vetura ka regjistrim eshte ne emrin tim personal dhe bartja behet mrenda dites ne emrin e vlersit.Veturen mund ta provoni ne cfar do kohe.Per me teper ejani dhe binduni per veturen...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ad'i
045505372
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »