SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes 190
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
129098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 190 1.9 dizell
viti I motorrit 97 regjistrim nks

Shum I rujtun jasht edhe mrena
per me shum info 044 625 901 viber +37744625901Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon
Gjilan
+37744625901
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »