SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 Full Panoram
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
129100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
full Panoram
Senzor shiu
Senzor Parkingi
Shpejtsi n'Timon
Klimatronik
Tempomat
Esp
Airbaga
Abs
Xhamat elektronik para mrapa
Nxemje karrikav
Dritat automatike
Fellne 17 shume te bukura me goma M+S Etj..

Viber +37745266709
Regjistrim edhe 8 muj
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Deçan
Deqan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »