SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault megane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
264,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
ID e produktit :
129110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet renault megane 1.5 dci ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2004 posedon : klim, abs, airbag timon multifunksional, mbyllje qendrore ,drita te mjeglles ,karrika isofix, gjama kollor , radio me cd e cila mundet te lidhet me telefon dhe usb etj. cmimi i diskutueshem Kontaktoni ne kete nr 049170053 dhe viber +38649207087Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
endrit
049170053
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »