SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1997
ID e produktit :
129114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen fiat punto 1.2 viti 1997. Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim edhe 10muaj.Qmimi 1600€Tel. 044112832
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
044112832
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »