SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pegout Partener 1.9 Dizel Manual Makin shum ekonomike ne gjendje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '13
ID e produktit :
12915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pegout Partener 1.9 Dizel Manual Makin shum ekonomike ne gjendje te shkelqyer dhe shum stabile esht vetem pak e perdorur ne kosov arsyeja e shitjes se makines esht sepse kam bler nje makin me te madhe .tel : 044-941-829
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »