SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320 M-PACKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
129154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 320 M-packet
Viti:2001
Fuqia:150 HP
Fellne 18" Zoll M
Full muzik
Xenon
Angel eye
Spliter
Àspuha chrom 2x
Carbon
Xhama te zi
Krilla M
Guma treja
Rwd
Gjithqka shihet nfoto kerri osht fantazi
Per ma shum info kontaktoni
045414747 ndrroj me golf 4 ose audi
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vetura
Prishtinë
045414747
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »