SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CADDY 2.0 SDI I DOGANUAR -AUTO ERDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:54
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
129164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CADDY 2.0 SDI
ABS
AIR BAG
044 843 258
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »