SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 407 2.0 HDI -AUTO ERDI -
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:54
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
129165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 407 2.0 HDI
FACELIFE
I DOGANUAR
FULL EKSTRA
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »