SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opell vekter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
177,348
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
129171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vecter 2.0 viti i prodhimit 1992 bemzin/gazPostuar nëpërmjet celularit.
044 166685 nr i telefonit
Informata rreth publikuesit
Ismet
Prishtinë
044166685
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »