SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford focus 2002
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
129178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford focus -2002 1.8 TDCI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mario
Paris, France
00355695838078
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »