SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
129197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat punto 1.2 viti 2001Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
dorjan
+355664128808
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »