SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Honda Cbr HRC edition viti 2010 te gjitha serviset e kryer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
ID e produktit :
129198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Honda Cbr HRC edition viti 2010 te gjitha serviset e kryera te Auto Kacandolli motorri posedon guma te reja dunlop sportmax d211 viti 2016 filter K&N zingjirt e ri dhe shum sene te tjera extra regjistrim deri ne nentor 2016 posedon dy qelsa
Informata rreth publikuesit
Arbër
Mitrovica, Kosovo
049/045 100070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »