SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Cooper 1.6 - 2003
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Mini Cooper
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,999
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
129202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mini Cooper 1.6 = 2003 , Importuar nga Zvicra me liber te servisit ne gjendje perfekte , klim nuk ka . regjistrim 1 vjet e gjys ne ks.

Ndrrim nuk bej.
Informata rreth publikuesit
Flakron
Gjilan
044828701
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »