SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes vito 111 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
129210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes vito 111 cdi i posa ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beqir
Suharekë
044 721 503
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »