SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2 1.6 turbo dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
340,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
129211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.6 turbo dizell ne gjendje te mir asht nuk hargjon shum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Therandë
049586890
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »