SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet. polo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,800
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
129220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet polo 1.4 dizel viti 2007 e ardhur. nga zvicra posedo. liber servisi xhama me rrym. klim me dogan. te paguar ne gjendje. shum. te mir. mbrenda. dhe jasht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nevzat
Prishtinë
044220437
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »