SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
Ford Fusion
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
118,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
129234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford ne gjendje te shkelqyer , ka klim , pulla ne vollan , fellne allumini , 4 dyer , 5 shpejtesi , 1.4 dizell 68 kual fuqi , 118.000 kilometrazhen
Informata rreth publikuesit
Flo
Klinë
049-618-690
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »