SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion Actros Mercedez 1840
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '17
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
7,110,683
Motori (kubik) :
8040.00
Viti :
1998
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
129238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kamioni Actros Mercedez 1840 i vitit 1998 targat i ka Zvicerane por doganen e ka te paguar eshte tipronik (gjysem automatik).Eshte ne gjendje perfekte . Per informata na lajmroni ne nr 044/497-737 ose ne viber +37744497737
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »