SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A180 2.0 -2006-7 shpejtsi
Çmimi :
€5,555.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
129239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes merceses a180 .motori 2.0 cdi .Avantgarde -Automatik .viti prodhimit 2006Postuar nëpërmjet celularit. Ne gjendje jashtzakonisht te shkelqyer n'.topform
Informata rreth publikuesit
arben
Pejë
049110484
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »