SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra H 1.7 CDTI 2007
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
129262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Opel Astra H 1.7 CDTI viti i prodhimit 2007 fuqi motori 74KW ose 101PS me dogane dhe akciz te paguar,vetura esht e importuar nga Gjermania si dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +37744241250 Viber +37744160193 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »