SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 508 1.6 HDI BlueEficient-2011
Çmimi :
€13,800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 508
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
129268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Peugeot 508 1.6 HDI BlueEficient viti i prodhimit 2011 me dogane dhe akciz te paguar,vetura i posedon 140mi km te kaluara,esht e importuar nga Gjermania dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +37744160193 Viber +38649124782 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek Navi Senzor Parking CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »